Genel

SAP-GL (Genel Muhasebe), SAP-AP (Satıcılar Muhasebesi), SAP-AR (Müşteriler Muhasebesi) ve SAP-AA (Duran Varlık) modüllerinde zengin tecrübeye sahip olan Kuzgun Danışmanlık, gerek yeni SAP kurulumlarını gerekse de roll-out projeleri başarıyla yürütmeye devam ediyor.

Projelerinde müşteriye özgü çözüm ihtiyacını asgariye düşürmeyi hedefliyoruz. Çünkü bu tür çözümlerin; kanuni zorunluluklar, değişen koşullar ve teknolojik ilerleme gibi nedenlerle sürekli gelişen SAP sistemine ayak uydurabilmesi için güncellenme zorunluluğu doğmaktadır. Bu nedenle danışmanlık maliyeti artmakta, iş süreçlerinde kesintilere ve hatalara neden olmaktadır. Her güncellemede danışmanların süreci sil baştan analiz etmesi de gerekebilmekte, maliyet daha da artmaktadır. Kuzgun Danışmanlık olarak çözümlerimizde sadece günlük gereklilikleri değerlendirmeyip SAP’nin esnek yapısı sayesinde geleceğe de yatırım yapmamız sayesinde, müşterilerimizin hareket olanağını, sistem tutarlılığını artırmaya çalışıyoruz.

Çözüm üretirken bir diğer önceliğimiz, ihtiyacın karşılanmasından öte, iş sürecini geliştirecek bir vizyonu muhafaza etmektir. Tecrübe ve bilgi ile, ilgili iş sürecini zaman, verimlilik, maliyet ve güvenlik açısından en üst düzeye getirecek öneriler geliştiriyor, böylece yöneticilere daha geniş bir projeksiyon sunmaya çalışıyoruz.

 

 

Kuzgun Danışmanlık

2002 yılından beri SAP-FI danışmanlığı yapmakta olan Ahmet Güler tarafından 2011 yılında kurulan Kuzgun Yazılım, ulusal ve uluslararası firmalarda pek çok projede faaliyet göstermektedir. Kurulum ve roll-out projelerin yanı sıra destek hizmeti vermekte, elektronik bankacılık, hazine ve risk yönetimi gibi uygulamalarda çözüm üretmektedir.

KUZGUN DANIŞMANLIK

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  +90 216 445 03 03
  Bostancı Mah. Dr. Kemal Akgüder Cad. Kahraman Sok. Bahar Apt. No: 8/A-B 34744 Kadıköy / İstanbul

Duyurular

Anadolu Cam Sanayii A. Ş. de Elektronik Bankacılık Uygulamasına Geçti

Şişecam Topluluğu bünyesinde yürüttüğümüz elektronik bankacılık projemizin uygulamasına yeni bir şirketin daha...