Ortadoğu Grubu’nda Elektronik Bankacılık Projemiz Canlı Kullanıma Alındı

Ortadoğu Grubu bünyesindeki on beş şirket için, beş farklı bankayı kapsayan Elektronik Bankacılık ve SAP Banka Otomasyonu Projesi’ni bu hafta canlı kullanıma aldık.

Haziran ayında başladığımız projede iki aylık süre zarfında beş farklı banka ile entegrasyon kuruldu. Bu entegrasyon sayesinde banka ekstrelerinin FTP ile otomatik aktarımı gerçekleştirildi. Aktarılan ekstrelerin içeriği, projede belirlenen kurallar dâhilinde anlamlandırılarak, her bir banka işlemi kayda hazır hale getirildi.

 

Anadolu Cam Sanayii A. Ş. de Elektronik Bankacılık Uygulamasına Geçti

Şişecam Topluluğu bünyesinde yürüttüğümüz elektronik bankacılık projemizin uygulamasına yeni bir şirketin daha katılmasının memnuniyetini duyuyoruz. 

Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. ve Trakya Cam Sanayii A.Ş.’den sonra Topluluğun Cam Ambalaj Grubu’na bağlı kuruluşu Anadolu Cam Sanayii A.Ş. de artık banka hesap hareketlerini sağlıklı, güvenli ve verimli bir şekilde takip etmeye başladı.

 

Kuzgun Danışmanlık

2002 yılından beri SAP-FI danışmanlığı yapmakta olan Ahmet Güler tarafından 2011 yılında kurulan Kuzgun Yazılım, ulusal ve uluslararası firmalarda pek çok projede faaliyet göstermektedir. Kurulum ve roll-out projelerin yanı sıra destek hizmeti vermekte, elektronik bankacılık, hazine ve risk yönetimi gibi uygulamalarda çözüm üretmektedir.

KUZGUN DANIŞMANLIK

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  +90 216 445 03 03
  Bostancı Mah. Dr. Kemal Akgüder Cad. Kahraman Sok. Bahar Apt. No: 8/A-B 34744 Kadıköy / İstanbul

Duyurular

Anadolu Cam Sanayii A. Ş. de Elektronik Bankacılık Uygulamasına Geçti

Şişecam Topluluğu bünyesinde yürüttüğümüz elektronik bankacılık projemizin uygulamasına yeni bir şirketin daha...