Anadolu Cam Sanayii A. Ş. de Elektronik Bankacılık Uygulamasına Geçti

sisecamŞişecam Topluluğu bünyesinde yürüttüğümüz elektronik bankacılık projemizin uygulamasına yeni bir şirketin daha katılmasının memnuniyetini duyuyoruz. Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş., Paşabahçe Cam Sanayii ve Ticaret A.Ş. ve Trakya Cam Sanayii A.Ş.’den sonra Topluluğun Cam Ambalaj Grubu’na bağlı kuruluşu Anadolu Cam Sanayii A.Ş. de artık banka hesap hareketlerini sağlıklı, güvenli ve verimli bir şekilde takip etmeye başladı.

İki ay süren çalışmanın sonunda bankalarla veri alışverişi artık dosya transfer protokolü (FTP) üzerinden otomatik biçimde yürütülüyor.

Bankaların gönderdiği elektronik hesap özetlerinin yorumlanmasıyla hemen hemen tüm ticari işlemler şirket kodu, satıcı, müşteri, iş alanı, masraf yeri, masraf çeşidi gibi gerekli bilgilerle kayda hazır hale getiriliyor.

Elektronik hesap özetlerinin SAP’ye günlük olarak aktarılması sayesinde nakit yönetiminde en güncel banka verilerinin elde edilmesi de sağlanıyor.

Anadolu Cam Sanayii A.Ş. bu uygulamaya geçerek grup içi banka hareketleri için geliştirdiğimiz raporlama araçlarını kullanma imkânına da kavuştu. Şişecam Topluluğu bünyesinde elektronik bankacılık kullanan şirketler, grup içi şirketlerle bankalar üzerinden gerçekleştirdiği tüm parasal işlemlerin raporlamasını ve mutabakatını SAP üzerinden yapabiliyor.

Projede emeği geçen ekip arkadaşlarımıza, güven ve desteklerinden dolayı Şişecam Topluluğu yöneticilerine ve çalışanlarına teşekkür ederiz.

Kuzgun Danışmanlık

2002 yılından beri SAP-FI danışmanlığı yapmakta olan Ahmet Güler tarafından 2011 yılında kurulan Kuzgun Yazılım, ulusal ve uluslararası firmalarda pek çok projede faaliyet göstermektedir. Kurulum ve roll-out projelerin yanı sıra destek hizmeti vermekte, elektronik bankacılık, hazine ve risk yönetimi gibi uygulamalarda çözüm üretmektedir.

KUZGUN DANIŞMANLIK

İletişim

  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  +90 216 445 03 03
  Bostancı Mah. Dr. Kemal Akgüder Cad. Kahraman Sok. Bahar Apt. No: 8/A-B 34744 Kadıköy / İstanbul

Duyurular

Anadolu Cam Sanayii A. Ş. de Elektronik Bankacılık Uygulamasına Geçti

Şişecam Topluluğu bünyesinde yürüttüğümüz elektronik bankacılık projemizin uygulamasına yeni bir şirketin daha...